• Siyah LinkedIn Simge
  • Siyah YouTube Simgesi
  • Instagram - Siyah Çember
  • Facebook Basic
  • Twitter Basic

Statcosmos © 2019. Tüm hakları saklıdır.

 

Gallery

Bilim Turu Organizasyonları

Bilimsel Turlara ayrı bir boyut getirdik. Yurt içi ve Yurt dışı olmak üzere hem "toplumsal bilim" algımız ile "neredeyiz nereye gidiyoruz?" sorusunun cevabını hem de bu yolda daha önceden yol almış tüzel ve kişiler tecrübelerin ayrı ayrı göstergelerini paylaşma imkanı sunuyoruz.

Bize göre Bilim; pratikle başlamalı. Düşünsel becerilerin düşünme yetisine katmış olduğu teorik ve pratik süreçler birer gelişim alanıdır. Bu alanın güvenli noktada tutulabilmesi ve doğru kaynaklardan temin edilebilmesi imkanı ise başlı başına emek ister.

Hassaslıkla etüt ettik ve bilimin kendi içindeki çeşitli beyin fırtınalarını bir arada topladık. Devlet kanadında veya özel sektörde bulunan paralel kaynaklara dokunduk. Bu kulvarda, geleceğin Bilim İnsanını inşa etmenin; imkanları dahilinde bir şeyler yapmaya çalışan, yapan veya yapmak isteyen kitlelere dokunmak olduğuna eminiz.

Uzay, Bilim ve Teknoloji alanında yurt içi ve yurt dışındaki kurum ve kuruluşların çerçevesini çıkartarak, kaynağı yerinde aramanın yöntemini sunuyoruz. NASA, CERN, İzmir Space Camp, Stemist Lab, Bursa BTM, Akvaryum (Uzay'ın görünmeyen yüzü) çok daha tecrübeli ve doğru bir organizasyon ile ulaşılabilir hale getirdik.

Hizmet almak istediğiniz organizasyonlarımızın detaylarını alt bölümden inceleyebilirsiniz. 

Esentepe Mah. Talatpaşa Cad. No:5 İç Kapı No:1 Kolektif House Levent Şişli/İSTANBUL

+(90) 533 027 7911

info@statcosmos.com