• Siyah LinkedIn Simge
  • Siyah YouTube Simgesi
  • Instagram - Siyah Çember
  • Facebook Basic
  • Twitter Basic

Statcosmos © 2019. Tüm hakları saklıdır.

Mobil/Modüler Saha Organizasyonları

Sizler için dizayn etmiş olduğumuz Mars Evimize, yerçekimsiz ortamlarımıza, konuşmacı panellerimize veya bilim turlarımıza gelemiyor musunuz? Size mobil bir haberimiz var!

Uzay Karavanı "STATone" ile Türkiye'nin 81 vilayetine uçuyoruz. Okul öncesi çağından itibaren tüm yaş gruplarına hitap eden STATone; Uzay, Bilim ve Teknoloji meraklılarına adeta eşsiz deneyimler yaşatıyor. Uzay'ın tüm gizemini fiziksel ve mental olarak hissettiriyor, bilimin içinde barındığı mucitlik aşkını el becerileri ile gün yüzüne çıkartıyor ve Teknolojinin geleceğini bedensel olarak tüm hücrelerinize kadar yaşatıyoruz. 

"Önce deneyim" ilkesi ile teoriği pratik ile uygulatıp, bununla da kalmayarak gözardı edilemeyecek orandaki gelecek kaygısını bir tarafa bırakıyor, "üretkenlik vakti" algısını geleceğimizin çocuklarına aşılıyoruz.

Hiç şüphesiz eğitimin ailede başladığını bilmekle birlikte bu hususta yetişkin gruplara da ses veriyoruz. Klasik eğitimden arınıp, bugünü düşünen kararlar değil, henüz doğmamış geleceğimizin geleceğini düşünerek ailevi kararların verilmesine paralel bir köprü oluyoruz.

​​

Planetaryum ile gök bilimini, gözlem kültürünü bireysel veya kitleler halinde bir festival havasına bürüyoruz. Evreni 360° derece seyretmeyi hazır olun...

Öte yandan; ismini duymak yerine dokunacağınız hatta doğru zaman ve açıdan Ay'ı, Gezegenleri gözlemleyebileceğiniz

Teleskop da sizleri bekliyor....

Mars'a inmeye hazır mısınız? Sanal gerçeklik gözlüğü ile size verdiğimiz 3 görevi Mars yüzeyinde başarabileceğinize inanıyorsanız, haydi başlayalım...

Hizmet almak istediğiniz organizasyonlarımızın detaylarını alt bölümden inceleyebilirsiniz. 

Esentepe Mah. Talatpaşa Cad. No:5 İç Kapı No:1 Kolektif House Levent Şişli/İSTANBUL

+(90) 533 027 7911

info@statcosmos.com