• Siyah LinkedIn Simge
  • Siyah YouTube Simgesi
  • Instagram - Siyah Çember
  • Facebook Basic
  • Twitter Basic

Statcosmos © 2020 Tüm hakları saklıdır.

 

Sosyal Sorumluluk Organizasyonları

Görevimiz gelecek nesillere bugünden dokunarak hem farkındalıklarını artırmak hem de teoriği pratiğe çevirerek, çocuklarımıza sebep-sonuç ilişkisiyle bireysel şekilde ve kendi ayakları üzerinde var olabileceklerini hatırlatmaktır.

 

Uzay, Bilim ve Teknoloji ile kurguladığımız bu altyapının görünmeyen ya da unutulan diğer bir boyutu ise toplumsal süreçlerin yaşanırken eş zamanlı olarak sosyal sorumluluk bilincimizin de gelişmesi ve bireysellikten kitlesel başarılara yelken açmasıdır.

 

Siz; eğer ki gerçekten gönülden dokunmak istiyor iseniz; yüzlerce-binlerce sosyal sorumluluk kavramı mevcut bu evrende. Belki de bunların en başında "nefes" geliyor. Birine verebileceğini nefes, bir diğerinin hayatına dokunduğu gibi, yakın çevre, aile, uzak çevre, toplum, ülke, dünya ve tüm galaksiye yayılarak katma değer kazandırıyor ve o artık biri için değil tamamen geleceğin nefesi oluyor.

 

STAT; bu yolda, kök hücre bağışını gönülden desteklemek ile birlikte doğru yönlendirmeler ile de fayda sağlamayı sosyal bir sorumluluk edinmiştir. 

 

Kök hücre bağışına ek olarak, organ bağışı, kan bağışı vb. desteklerin tümü aslında geleceğimize vereceğimiz birer nefes. Haydi siz de nefes olun! 

Detayları alt bölümden inceleyebilirsiniz. 

Kısıklı Mah. Alemdağ Cad. No:58 Üsküdar/İSTANBUL

+(90) 533 027 7911

info@statcosmos.com